• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Ne Demek

NLP Ne Demek
Seçiniz

Kişisel performansınızı dilediğiniz anda dilediğiniz seviyeye ulaştırabileceksiniz. İletişimle uğraşıyorsanız vücut dilinizi, sesinizin tonunu, en yüksek düzeyde kullanabileceksiniz ve çok kısa sürede istediği sonucu alabilen bir iletişim ustası olacaksınız.

Kısacası; iş yaşamınızı en nitelikli hale getirmiş olacaksınız. Birçok insan mesleki yaşamlarından hoşnut değillerdir. Kendilerine, kariyerleri hakkında sorular sorulduğunda hiçbirisine net cevaplar verememektedirler.

İnsanların yaşamları boyunca ne istedikleri, önemli sorulardan birisidir. İnsanlar genelde, problemler üzerinde odaklanmaya eğilimlidir. NLP, insanoğlunun amaçlarına kısa sürede ulaşmasını ve problemlerine çözüm getirmek için hedefler oluşturmasını hedefler.

NLP, herhangi bir şeyi sunarken yada insanlarla iletişim halindeyken tamamen uyumlu bir ifadenin kullanılmasını önerir. Zihinsel uyum iç huzuru; fiziksel uyum ise sağlığı temsil eder. Uyum bununla birlikte mükemmel ilişkiler oluşturmak için elde edilmesi gereken bir beceridir. Sorulması gereken sorular şunlardır:

•  Neyi gerçekleştirmek istiyorum?

•  Mesajımı nasıl en iyi şekilde iletebilirim?

•  Uyumlu ilişkiyi nasıl gerçekleştirebilir ve sürdürebilirim?

•  İletişim için en iyi kişi ben miyim?

•  Karşımdakiler beni nasıl algılarlar?


NLP, kısacası isteklerimizi olumlu yönde kelimelerle ifade etmemizi olanak verip, bilinçsiz tüm davranışlarımızın yönlendirildiği yer olan beynimize doğru mesajı vermekle kalmaz, kendimizi daha iyi ve enerjik hissetmemizi de sağlar.

Duyguların kontrol altında tutulması kişilerin kontrolü dışında zannedilse de NLP, duyguların nasıl kontrol altında tutulabileceğini de öğretir. Örneğin Pazartesileri genelde kendimizi kötü hissederiz; fakat fikir süreçlerini, hissettiklerimizi, duygularımızı inanarak kontrol eder ve güne iyi başlamış olacağımızı düşünürsek, duygularımızı denetim altına almış oluruz. Böylece bu davranışlarımıza da yansır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya NLP Teknikleri eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla  NLP Teknikleri eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
NLP Ne Demek başlıklı 3886 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın