• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Merkezi

NLP Merkezi
Seçiniz

NLP'nin popülerliği 1970'lerin ortalarından beri artmaktadır. NLP(Neuro Linguistic Programming) yani sinir dili programlaması. İnsanın  mükemmelliği üzerine yapılan bir bilimdir NLP. NLP(Neuro Linguistic Programming), Kendimizi daha iyi tanımamıza ve deneyimlerimizi daha iyi anlamlandırmamıza ve başkalarıyla daha verimli bir iletişim kurmamız için yardımcı olacak bir bilgi veriyor.

NLP(Neuro Linguistic Programming), aynı zamanda kendi iç ve dış uyumu sağlamamıza neden oluyor. Yani olduğumuz gibi görünmeyi sağlayabiliriz artık.  Geçmiş oluyor çünkü NLP(Neuro Linguistic Programming) ile günlük yaşamımızda engel bütün duygusal ağırlıkları ortadan kaldırabiliriz. NLP(Neuro Linguistic Programming), ile her istediğimizi yapmak ve istediğimiz yere ulaşmak mümkün. 'Olmuyorsa' olmamasını ben seçiyorum demektir.

NLP Eğitimleriyle Kazanacağınız 2 Temel NLP Varsayımı

1. Ulasmak istenen hedefi bilmek: NLP’ye göre :  insanlar bilinçli bazen de bilinçsiz olarak hareket edebilirler. Aslında her davranısın altında olumlu bir niyetin vardır ve çogu insanın bilinçli hedeflere sahip olmadıgını söylemektedir. Tesadüfe bırakılan yasamlar, amaçsızlık kisiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebeple insanın hedef belirleme gereksinimini çıkarır. Hedeflerin belirli bir yöne yönelik olması kişileri  motive etmektedir. Kisiler kendilerine hedef koyduklarında ise o hedefe ulasmaya odaklanmaktadırlar.

2. Hedefe yaklasıp yaklasılmadıgını anlamak için yeterli duyusalkeskinlige sahip olmak: NLP de kisilere gösterilen ve öğretilen bir yolda  gözlem okumadır (karsı tarafı cilt renginden nefes alıs verisine kadar analiz etme) Kisi duyusal keskinligini kullanarak hedefe ulasma derecesini belirlemektedir.

NLP ile gerçekleşmesini ettiğimiz bir durumu, hayal edip kafamızda canlandırarak bütün duyu organlarımızla deneyimlediğimiz zaman yaşamımız içerisinde de gerçekleştirebiliriz. İyi bir lider olmak adına bazı özelliklere sahip olmak gerekir. İyi bir iletişimci olmak, öz güven sahibi olmak, motive edici olmak ve esnek olmak gibi... İşte NLP, tüm bunları bize kazandıran bir rehber konumundadır.

NLP' ye göre iyi bir lider olmak için, öncelikli olarak bizi sınırlayan inançlardan kurtularak güçlendirici inanç ve tutumlara sahip bir birey olmamız gerekir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
NLP Merkezi başlıklı 3236 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın