• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Kursları

NLP Kursları
Seçiniz

NLP Practitioner sertifika eğitiminde, kendinizle ve diğer bireylerle kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, iyi mi daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içinde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yaşam kalitenizi arttırmayı öğrenirsiniz. NLP Practitioner eğitiminde, standart NLP bilgi ve teknikleri, teorik ve uygulamalı olarak verilir.

Eğitimin hedefi, NLP tekniklerinin yaşantı içindeki görevli ve yaratıcı kullanımını sağlamak olduğu gibi, gerek özel gerekse iş yaşamında insanoğlu arasındaki bildirişim süreçlerinin etkinliğini geliştirebilmektir.

Nlp Practitioner sizlere neler kazandırır?
Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri: bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı nasıl öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.

İletişim: Aileniz, arkadaşlarınız ve iş hayatınızdaki insanlarla bildirişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak. Ayrıca kullandığınız dil ve sözcüklerin tüm davranışlarınızı iyi mi programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi direkt iyi mi etkilediğini anlayacaksınız.

Duyguların Yönetimi: Duygularınızı iyi mi denetim edip, götürebilceğinizi öğreneceksiniz.

Geleceğinizi Yaratmak: Arzu ettiğiniz geleceğinizi yaratmak için zihninizi nasıl kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı iyi mi programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Kişisel Motivasyon: Kendi kendinizi iyi mi motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Kursları başlıklı 3109 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın