• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP

NLP
Seçiniz

NLP mezuniyet belgesi sertifika eğitim programında, kendinizle ve diğer kişilerle kurmuş olduğunuz sözlü veya sözsüz her türlü iletişimi iyi mi pekiştireceğinizi öğreneceksiniz.

Bu eğitim yardımıyla kendi kişisel potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkartarak, iyi mi daha etkili ve verimli bir halde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirme yöntemlerini ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama hayatınıza katmayı, negatif bir ekip ruh hallerinden kurtulup hızlı bir şekilde özgüven ve enerji  dolu hale gelebilmeyi ve bu şekilde yaşam kalitenizi üst düzeye çıkartmayı öğrenirsiniz.

NLP diploma Eğitimleriyle Kazanılan Bazı Yetkinlikler:

İkna Yöntemlerini Etkin Kullanabilmek: bilinçaltı düzeyde beden dili vs. İle karşısındaki insanı etkileme veya ikna etme teknik ve becerileri kazanacak dolayısıyla karşınızdaki insana (Örneğin satışta) doğru algı sistemi üzerinden informasyon aktaracak ve hedefiniz doğrultusunda yönlendirebileceksiniz.

Özgüven Kazanmak: NLP ihtiyacımız olan öz güveni kazanmamızda bize yardımcı olacaktır. Bu sayede kişinin istediklerini yapabilmesi, kendisiyle ve çevresiyle barışık olması sağlanır. İçsel Kaynakların ve Zihinsel Süreçlerin bilincinde Olmak: birey, kendi manevi kaynaklarının ve zihinsel süreçlerinin farkına vardığında artık önünde yeni bir ufuk açılmış anlama gelir.

Pozitif Düşünmek: NLP pozitif yönde bir düşünce sistemidir. Hayata çok karamsar ve negatif bakan biri NLP eğitimlerindeki öğrendiğimiz teknikler ile görüş açısını değiştirip, içinde bulunduğu durumdan çıkıp hayata olumlu bakmayı ve pozitif düşünmeyi rahatlıkla öğrenebilir. İşin en güzel yanı ise kişinin bunu çok kısa bir sürede ve yalnız kendi kaynaklarını kullanarak elde edebilmesidir. İstenmeyen

Davranışları değiştirmek: NLP teknikleri ile bir ekip istenmeyen davranışlarımızı değişiklik yapmak çok kolaydır. Değişimler, tamamen kendi tinsel kaynaklarımızı referans alan temsil sistemlerimizle gerçekleştirildiğinden çok kalıcı ve çabuk olur.

Duyguları Yönetebilmek: NLP duygularımızı nasıl kontrol edip, yönetebileceğinizi ve ihtiyaca yönelik duygu transferi yapabilmeyi öğretir. Böylece genellemesiz ve stressiz bir yaşam sürebiliriz. Resmi eğitim günlerinin haricinde katılımcılar arasında oluşturulan çalışma gruplarında katılımcıların kendi aralarında buluşup, öğrenilen teknikleri yeniden edip pekiştirmeleri ve öznel yaşama entegrasyonu amaçlanmaktadır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaDenizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki  NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP başlıklı 3666 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın