• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Nlp Kursları İzmir Karşıyaka

Nlp Kursları İzmir Karşıyaka
NLP

NLP'nin olağanüstü büyülü yolculuğuna hoş geldiniz... Nlp'yi Bir çoğunuz kitaplarda okudu, bir kısmınız yakınlarından dinledi, şimdi ise yaşama zamanı geldi. Şimdi NLP (Neuro Linguistic Programming) dünyasında yolculuğunuza başladınız. Hayâtın şu âna kadar hayâl bile edebileceğinizden çok daha fazla renge, dokuya, tada ve coşkuya sahip olduğunu fark edeceksiniz. Hayâtınız harika bir macera haline gelecek, siz kendi romanınızın yazarı ve yönetmeni olacaksınız.

Hepimiz hayatlarımızın belli bir noktasında kendimize farklı sorular sorarız. Bir arayış içinde ya da hayatın anlamını bulmak için yola çıkarız. Ya da belki de daha verimli şekilde öğrenmek, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay iletişim kurmak, iş hayatımızda daha fazla zenginlik yaratmak veya ruhsal yolculuğumuz ile ilgili daha fazla anlayış geliştirmek amacıyla iç dünyamızı tamamen keşfetmeye karar veririz.

Bu yollardan hangisinde yürüyor olursanız olun, şimdi ya da gelecekte bekleyen bir çağrının ardından. NLP daha hızlı, daha etkili ve daha güzel başarılar için size yardımcı olacaktır.

NLP bir sanat ve bilimdir, bir insan olarak mükemmel olmaktır.

Algılama:

Başarılı bir iletişimin ilk koşulu, yoğunlaştırılmış bir algılamadır. Ancak, söz ve davranışlarımızın karşınızdakinde meydana getirmiş olduğu tepkileri gözlemleyebildiğimiz taktirde, konuşmanın akışını yönlendirebiliriz.
 
NLP Practitioner eğitimine algılarımızı bilinçli bir şekilde yönlendirme ve konsanstrasyon uygulamalarıyla başlıyoruz. Eğitimin ilerleyen bölümlerinde bu konudaki teknik repertuarımızı genişleteceğimiz gibi, pratik uygulamalarla algılama yetimizden de en iyi şekilde faydalanmayı öğreniyoruz.

"NLP ve Algılama" bölümünde mercek altına alınacak bazı alt başlıklar:
Başkalarıyla iletişim içerisindeyken kendimizi algılayabilme becerimizin geliştirilmesi
 
Beden dili ve ses izdüşümün bilinçli algılanması, yorumlanması ve kullanım alanları
Algısal dil kullanımındaki farklılıkları çözümleyebilme becerisinin geliştirilmesi
Kalibrasyon, derecelendirme, geri bildirim verme ve alma çalışmaları

Uyum sağlama ve önderlik (Pacing and Leading):
 
İetişimin ustaları, karşılarındakilerle iletişime girerken onların dünyasına bir adım atarlar ve uyum dolu bir ilişki inşa ederler, daha sonra bu ilişkinin sağlamış olduğu güven duygusuyla önderliğe geçebilirler. Sözlü ve sözsüz iletişim sanatını kullanarak, güven dolu ilişkiler kurup iletişim süreçlerini yönlendirmeyi öğrenin!

"NLP Uyum Sağlama ve Önderlik" bölümünde mercek altına alınacak bazı alt başlıklar:
Aynalama yöntemiyle uyum sağlama
Güven Sağlama (Rapport)
Ses ve İfade uyumu (Matching)
 
Beden dili uyumu (Mirroring)
Önderliğe geçiş (Leading)
Bilinçli uyum bozma (Missmatching)
Aktif dinleme
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Nlp Kursları İzmir Karşıyaka başlıklı 9156 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın