• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP İzmir

NLP İzmir
NLP

Nöro: Yaşamdaki tecrübelerimizin sinir sistemiz yardımıyla 5 duyumuzla idraklanması ve işlenmesi.

Linguistik: Sinirsel temsillerin kodlandığı anlama kavuştuğu dil ve sözsüz iletişim sistemidir.

Programlama: Düşünülmüş amaçlara ulaşmak için iletişimimizi ve sinir sistemini organize etmektedir.

NLP’nin açılımı Neuro Linguistic programıdır. Türkçe anlam olarak sinir dili programıdır. Öteki bir ifadeyle insanoğlunun mükemmel bir halde modellenmesi de diyebiliriz.

NLP kendimizi geliştirebileceğimiz bir yöntemdir. İnsanın kendisi ve öteki insanlarla barışık olması gerektiğini ve bunu iyi mi başarabileceğini tarif eden, yol gösteren bir anahtardır. NLP önce insanın beyninde başlamış olan değişimi ve insanoğlunun kendine duyduğu itimat ile yoğrulan bir sanattır.

NLP beynin iyi mi kullanılması icap ettiğini, kendimizi geliştirebilmemiz için beyinden iyi mi yaralanabileceğimizi anlatan bir kullanma kılavuzu da diyebiliriz.  İnsan beynini meşin top şeklinde bir bütün olarak düşünemeyiz. Bir bütün olarak düşünemeyeceğimiz de insan davranışlarındaki farklılıkla açıkça ortaya koymaktadır.

Nlp’ye göre, insanoğlu belirli durumlarda belirli biçimlerde davranmayı öğrenirler ve otomatik örüntüler geliştirirler, programlar –sinirsel ve dilsel olarak-. NLP Eğitimi insanların çoğu günlük tepkilerini ve kişiliğini oluşturur. Bu programlar işletildiğinde insanlar repertuarlarındaki diğer yaklaşımlardan daha iyi işlerler. Zamanla bu otomatik tepkiler derin olarak yerleşir. İnsanlar çoğu vakit sorunlara yol açmış olduğunu sonucuna ulaşmadığı sürece onları değiştirmezler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz
 


 
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
NLP İzmir başlıklı 5879 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın