• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP İzmir

NLP İzmir
NLP

Nöro: Yaşamdaki tecrübelerimizin sinir sistemiz sayesinde 5 duyumuzla algılanması ve işlenmesi.

Linguistik: Sinirsel temsillerin kodlandığı anlama kavuştuğu dil ve sözsüz iletişim sistemidir.

Proğramlama: Belirlenmiş hedeflere ulaşmak için iletişimimizi ve sinir sistemini organize etmektedir.

NLP nin açılımı Neuru Linguistic programıdır. Türkçe anlam olarak sinir dili programıdır. Diğer bir ifadeyle insanın mükemmel bir şekilde modellenmesi de diyebiliriz.

NLP kendimizi geliştirebileceğimiz bir yöntemdir. İnsanın kendisi ve diğer insanlarla barışık olması gerektiğini ve bunu nasıl başarabileceğini tarif eden, yol gösteren bir anahtardır. NLP önce insanın beyninde başlayan değişimi ve insanın kendine duyduğu güven ile yoğrulan bir sanattır.

NLP beynin nasıl kullanılması gerektiğini, kendimizi geliştirebilmemiz için beyinden nasıl yaralanabileceğimizi anlatan bir kullanma kılavuzu da diyebiliriz.  İnsan beynini meşin top gibi bir bütün olarak düşünemeyiz. Bir bütün olarak düşünemeyeceğimiz de insan davranışlarındaki farklılık açıkça ortaya koymaktadır.

Nlp’ye göre, insanlar belirli durumlarda belirli biçimlerde davranmayı öğrenirler ve otomatik örüntüler geliştirirler, programlar –sinirsel ve dilsel olarak-. NLP Eğitimi insanların çoğu günlük tepkilerini ve kişiliğini oluşturur. Bu programlar işletildiğinde insanlar repertuarlarındaki diğer yaklaşımlardan daha iyi işlerler. Zamanla bu otomatik tepkiler derin olarak yerleşir. İnsanlar genellikle sorunlara yol açtığını sonucuna ulaşmadığı sürece onları değiştirmezler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP  Teknikleri eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Teknikleri eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz
 


 
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
NLP İzmir başlıklı 2299 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın