• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Eğitimi

NLP Eğitimi
NLP

İnsanın evrimsel yapısı gereği NLP varoldukça alanda değerlendirilebilir.  Yaşamımızın her alanında ve her anında kullanılabilir. Motivasyon, iletişim, strateji belirleme, modelleme, sınırlayıcı davranışlardan ve inançlardan, bağımlılıklardan kurtulma, iç barışın sağlanması kişisel gelişime kadar ihtiyacınız olan değişimleri sağlayabilirsiniz NLP sayesinde.


En önemlisi de zihinsel ve ruhsal durumunuzun istediğiniz anda muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz. Değişimi sağlamakla kalmayıp sizin öğrenme sürecinizi hızlandırır. Bu nedenden  öğrendiklerinizi daha kolay hayata geçirme imkânı sunar. İş ve eğitim dünyasında çok büyük farklar sağlayacağınız bildirişim becerileri sağlar. İşbirliğine önem verip içinizde var olan bazı şeylerin harekete geçmesine izin verir.


Toplumsal kültüre bakılırsa yaşamanın zorluğu,insanoğlunun  davranışlarının yorumlanabilmesiyle yok eder. Koşullar karşısında ihtiyaç duyulan esnekliği sağlamanıza yardımcı olup iç disiplininizin kumandasını elinize verir.


NLP Eğitim alanında sınavlara stressiz hazırlanma, sınav anında tüm detayları açığa çıkarma, ders çalışma alışkanlıklarının değiştirilmesi, anlamayı hızlandırma, bellek gücünün kullanma, odaklanmayı artırma benzer biçimde çok büyük yararlar sağlar. bilinçaltınızda kayıtlı tüm verileri sizin lehinize iyi mi kullanabileceğinizi öğretir ve böylece gücünüzü 2’ye katlarsınız; hem bilincinizin hem bilinçaltınızın efendisi olarak


Kişisel Gelişim  Alanında:


    İç çatışmaların yok edilmesi ve iç barışın sağlanması


    İstekleri davranışa dönüştürme becerileri kazanma


    İstenmeyen davranışlardan kurtulma


    İstenilen davranışların kazanılması


    Motivasyon sağlama


    bağlarımlılıkların giderilmesi ( Sigara, alkol, kumar, vb.)


    Moral gerektiren tüm durumlar


    yiyecek düzeninin değiştirilmesi NLP İletişim Alanında


    Kendinizle iletişim


    Çevrenizle bildirişim


    Evrenle iletişim NLP ile Liderlik,


NLP ile Satış ve Pazarlama stratejileri, NLP ile bildirişim teknikleri, ekip iletişimi ve ekip ruhunun yükselmesi de temel eğitimlerimiz arasındadır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


NLP Eğitimi  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir  NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  NLP Eğitimi eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Eğitimi başlıklı 2855 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın