• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Nlp Kursları

İzmir Nlp Kursları
NLP

Özet olarak söylenen şu; Bir fert başarabiliyorsa, sen de başarabilirsin. Peki bunu nasıl yaparım? Başarılı olmak istediğin mevzuda başarılı olan bir kişiyi modelleyerek peki bu modelleme iyi mi olacak? İşte bu probleminin cevabını veriyor yada öğretiyor NLP

birazcık daha açıklarsak;
Model olarak almış olduğun fert ile senin arandaki derinlerdeki düşüncel, zihinsel ve uygulama değişikliklerini inceleyeceksin. Senin başarılı olamamana sebep olan şeyin ruhsal bir saplantı yada eski bir negatif tecrübeye mi dayandığını tespit edeceksin.
 
Var ise bu saplantı yada saplantıları NLP'nin öğrettiği tekniklerle yok etmeye çalışacaksın. Bu arada model olarak almış olduğun ferdin senden farklı olarak neler meydana getirdiğini, belirleyip, onları sen de yapacaksın. İşin özeti şu; Model almış olduğun fert ile farklı olan taraflarınızı ne kadar yok edersen, model almış olduğun ferdin başarısına o derece yaklaşacaksın.

Biraz daha basite indirgersek örneğin; zeka seviyesi sizle aynı olan bir dostunuz var diyelim. Her ikiniz de sınava hazırlanıyorsunuz. Son iki senedir aynı sınıftasınız ve başarı seviyeniz de aynıydı (yani bu özel örnekte beynin derinliklerindeki bilinçaltında düşünsel farklılıkların olmadığını kabul ediyoruz). Sadece son zamanlarda onun matematik derslerinde sizden daha başarılı olmaya başladığını fark ettiniz diyelim.

NLP ile bu problemi nasıl çözersiniz?

NLP bu problemi çözmek için diyor. Dostunuz son zamanlarda matematikle ilgili sizden farklı neler yapıyor tespit edin ve onun yaptıklarını sizde yapın.  Diyelim ki bu değişiklikleri incelediniz ve şunları buldunuz; Eskiden sizinle beyazperdeye giderken, son zamanlarda gelmiyor; Eskiden sizinle top oynamaya gelirken, şimdi gelmiyor. Eskiden akşamları daha erken yatarken, artık geç yatıyor. Peki ne yapıyor.
 
Tabii ki bu sürelerde bir tek matematik çalışıyor. NLP size; "siz de modellediğiniz kişiyle aynı zamanlarda aynı şeyleri meydana getirmeye çalışırsanız aynı başarıya ulaşırsınız" diyor. Bu doğru bir tespit mi? Mutlaka, EVET.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi  için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
İzmir Nlp Kursları başlıklı 6364 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın